Jako producenci na rynku polskim oferujemy kompleksowe inwestycje udzielając dobrych cen dla klientów biznesowych oraz detalicznych.Elementy zastosowane do produkcji zarówno okien drewnianych, czy plastikowych są podobne czy wręcz identyczne: te sameceny okien plastikowych do okien drewnianych. Cena okien PCV z reguły jest zdecydowanie  niższa niż okien drewnianych. W takim wypadku, potrzebne jest pracochłonne i kosztowne usunięcie wielu warstw powłok malarskich i ponowne pokrycie okien odpowiednimi powłokami lakierniczymi poczynają od impregnatu, poprzez podkład i zewnętrzne warstwy lakiernicze.Z punktu widzenia ochrony przeciwpożarowej, niewątpliwie okna plastikowe są bezpieczniejsze niż okna drewniane, ponieważ plastik nie rozprzestrzenia ognia i jest samo gasnący, czego nie da się powiedzieć o drewnie pokrytym kilkomawarstwami farby czy lakieru.

Firma istnieje na rynku od 10 lat. Wykonane przez nas prace potwierdzają wysoki standard wykonania naszych produktów i świadczonych usług.

Posiadamy wysokie badanie w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji na obiektach użyteczności publicznej takich jak: szpitale, oraz budynkach prywatnych inwestorów. Okna z tej oferty zapewniają Państwu bezpieczeństwo i energooszczędność, którą każdy z was z pewnością sobie ceni.