Montaż okna skrzynkowego w mieszkaniu.  Możesz natychmiast upiększyć swój dom za pomocą okien skrzynkowych w jednym pokoju czy w każdym pokoju. Nasza firma oferuje okna winylowe skrzynkowe z wielokomorowymi skrzydłami oraz ramami, szyby zespolone z podwójną uszczelką oraz system z 3 uszczelkami, odporny na wodę i powietrze.

• Łazienki: Kolejnym pokojem które potrafi być dość wilgotne jest łazienka. Para z wanny lub prysznica może powodować problemy, jeśli nie masz odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Nawet jeżeli masz zainstalowany wentylator w łazience, nie zapewni to świeżego powietrza i cyrkulacji prowadzącej do utrzymania suchej powierzchni. Pomaga to w narodzinach pleśni i grzybów a ponadto może uniemożliwić obieranie farby lub tapety. 

• Przestrzenie mieszkalne: pomieszczenie, w którym rodzina i przyjaciele spędzają razem czas, powinny być rozświetlone pięknymi oknami. Ładne okna skrzynkowe dodają charakteru każdemu pomieszczeniu. Możesz je otwierać w innym stopniu, aby uzyskać niepowtarzalny wygląd podczas rozrywki. Ponieważ są zarówno atrakcyjne, jak również funkcjonalne, takie okna mogą także zwiększyć atrakcyjność Twojego domu. 

• Piwnice:Okna skrzynkowe są doskonałym wyborem do piwnic. Jeśli wybierzesz model markizy, możesz szybko przewietrzyć piwnicę. Okna zapewniają także dużo naturalnego światła do oświetlania ciemnej przestrzeni.