Sprawdź – Priorytety naszej firmy, to co czyni ją wyjątkową.

 Nasza firma ciesząca się sprzedażą i montażem okien, drzwi i bram oraz elementów z nimi związanych takich jak: rolety, moskitiery, parapety, napędy, klamki, szyldy, wkładki. Naszą specjalnością są wyroby z drewna. Posiadamy szeroki asortyment drzwi, okien i ościeżnic, ale często wykonujemy je na specjalne zamówienia klientów. Naszymi zaletami są – oprócz dużego wyboru wzorów – szybkie czasy realizacji. W naszej ofercie znajdą Państwo w dobrych cenach produkty największych polskich firm produkujących drzwi. Korzystając z naszych usług uzyskują Państwo kompleksowe usługi doradztwa, pomiaru, montażu a dodatkowo prac dodatkowych – jeżeli takie są konieczne.

Zapraszamy do zapoznania się z swoją ofertą. Do swej oferty wprowadzamy wykończenia w szkle laminowanym, lacobel, lustra oraz szkło piaskowane – szczegóły w salonie sprzedaży.

Czas dostawy okien aluminiowych wynosi osiem tygodni od czasu podpisania umowy. W tym czasie aluminiowe okna wykonane na zamówienie są zbudowane z szerokich warstw aluminium, przy użyciu nowoczesnych maszyn. Nowe obudowy okienne są kolejno malowane natryskowo kilkoma warstwami podkładu i mikroporowatymi farbami w wodoszczelnych kabinach. Nasze energooszczędne potrójne szyby są produkowane przy użyciu najnowszej technologii w szklanych i dystansowych jednostkach, co pozwala odbijanie gorąca generowanego z środka domu z powrotem do pomieszczenia, ale także zatrzymywanie ciepła przez ciepło słońca, maksymalizując w ten sposób czynności termiczne okien.  Ekonomiczne oraz energooszczędne właściwości przyczyniające się nie tylko do obniżki kosztów ogrzewania, ale także do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza i przyczyniają się do zachowania warstwy ozonowej.