Nowoczesne, najwyższej jakości, przyjazne środowisku produkty – tylko w naszej ofercie – Zobacz

Oferta zawiera produkty typu Standard, energooszczędne okna spełniające rygorystyczne wymagania, które stawia przed producentami budownictwo pasywne. Konstrukcje opuszczające linię produkcyjną podlegają badaniom w zewnętrznych laboratoriach troszczącą się techniką budowlaną. Prowadzimy też własny program badawczy, zorientowany na testowanie jakości. trwałość i szczelność stolarki to nasz priorytet.

We wdrażaniu najnowocześniejszych technologii pomagają nam najlepsi europejscy konstruktorzy. Niemieccy producenci linii technologicznych tworzą wspólnie z nami prototypowe maszyny optymalizujące pracę na produkcji. Nawet proste czynności – takie, jak łączenie wzmocnień stalowych z profilem PCV, odbywają się u nas z dokładnością do 0,2 mm, co gwarantuje właściwy rozkład sił i naprężeń. Konstrukcje okienne wzbogacamy o wysokiej jakości ocynkowane wzmocnienia stalowe. Chociaż są niewidoczne, to tylko wspomniane wzmocnienia w połączeniu ze świetną konstrukcją skrzydeł decydują o wytrzymałości i trwałości naszych wyrobów.

Do produkcji wzmocnień stalowych aplikujemy metodę dopasowywania stalowego kształtownika do każdego elementu ramy i skrzydła za pomocą specjalnych matryc. Ścięte końcówki zaginane są do środka, co optymalnie zabezpiecza przed korozją ocynkowaną powierzchnię wzmocnienia. Poniżej zamieszczone są zdjęcia z naszej zautomatyzowanej produkcji oraz (dla porównania) zdjęcia wzmocnień wyprodukowanych w tradycyjnej technologii stosowanej do dziś u większości producentów. Nasza zakres okien z podwójnymi szybami plastikowymi wyposażona jest w zamki błyskawiczne o wysokim poziomie bezpieczeństwa, które zapewniają wyjątkową ochronę Twojego domu. Jako renomowany lider rynku w oddziale bezpieczeństwa wewnętrznego nasza firma opracowała i [wytworzyła|wyprodukowała} zamki o najwyższej specyfikacji, aby zapewnić optymalny poziom praktycznej wydajności, odporności na warunki pogodowe i bezpieczeństwa. Dzięki temu zabezpieczenie Twojego mieszkania zarówno przed żywiołami, jak i przed intruzami jest łatwa.