Dbamy o każdy szczegół i sugestie obecnych- Sprawdź

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty stolarkę okienną. Oferujemy okna wykonane z drewna, aluminium i PCV. Wszystkie materiały użyte do produkcji okien są najwyższej jakości, dzięki czemu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy Państwu stolarkę produkowaną w oparciu o profile okienne lidera rynku cieszącą się produkcją kształtowników z wysokoudarowego PCV. Okna z tworzywa sztucznego wykazują się bardzo wysokim współczynnikiem izolacji termicznej spełniając najbardziej rygorystyczne normy domu pasywnego pozwalające zaoszczędzić na kosztach ogrzewania a tym jednym przyczynić się do aktywnej ochrony środowiska naturalnego. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii do produkcji profili bez wykorzystania plastyfikatorów i kadmu mamy pewności że otrzymujemy produkt obojętny dla zdrowia oraz środowiska.

Już od wielu lat produkujemy najwyższej jakości stolarkę otworową z PVC oraz aluminium. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam na wdrożenie unikalnej technologii produkcji . To nasza duma – pozwoliła na informatyzację procesów związanych z realizacją zamówień, a dodatkowo na całkowitą automatyzację produkcji.

Oferujemy szeroką gamę możliwości dla naszych podwójnych szyb, oprócz typowych jasnych kremowych szyb z potrójnymi szybami. Nasze okna z podwójnymi szybami PCV są również dostępne w jednostronnych oraz wielostronnych okleinach metalo podobnych oraz w różnych kolorach. Kolejną dużą zaletą naszych okien jest ich wyjątkowa stabilność koloru, nawet po wielu latach użytkowania nasze okna wyróżniają się między innymi tym, że utrzymują swój kolor. Okna z podwójnymi szybami charakteryzują się bardzo wysoką izolacyjnością statyczną oraz termiczną dzięki podkładkom i konstrukcji dużo komorowej. Uszczelka ma 99% odzysku pamięci i zachowuje swój układ rok po roku, co ukazuje, że jakość podkładki w twoim oknie nie jest niebezpieczna i zapewnia dobrą akustyczną i termiczną skuteczność. Wielokomorowa budowa naszych okien plastikowych została rozplanowana w celu poprawy wytrwałości, właściwości termicznych oraz akustycznych poprzez wyeliminowanie przenoszenia gorąca i dźwięku przez  ramę.