Jak zabezpieczyć się przed złodziejem? Dowiedz się!

Umieszczenie w oknach czujników otwarcia, bądź wyważenia okien czy drzwi jest rozwiązaniem tanim oraz niezwykle skutecznym. Takie czujniki możemy zamontować praktycznie wszędzie. Następnie powinny one być tak podpięte w ogólny system alarmowy z powiadomieniem. Aby wejść – złodziej musi go uruchomić. Nasz pies, czy inne zwierzątko mogą sobie spokojnie zostać wewnątrz. Dla dodatkowego zaskoczenia w kilku innych pomieszczeniach powinny być zainstalowane dodatkowe czujniki np. ruchu. Zamontowanie czujnika otwarcia np. w jakichś drzwiach wewnętrznych lub drzwiczkach meblowych na pewno zaskoczy złodzieja.

Nasza firma proponuje w swojej ofercie również czujniki zbicia szyby w oknach.

Codziennie, wracając do swojego domu myślimy, że zastaniemy go takim jak go zostawiliśmy. I tak jest zazwyczaj, nawet przez kilkadziesiąt lat. Jeśli chcesz poprawić izolację termiczną swojego domu robiąc coś dla środowiska, inwestycja w nowoczesne, energooszczędne okna oraz drzwi to całkiem dobra droga.

Niestety, niektórzy z nas wracając pewnego dnia i ….. Jeśli planujesz zastąpić stare drzwi i okien nowymi, przyciągającymi wzrok, możemy Cię wspomóc. Zapoznaj się z naszą stroną www lub skontaktuj się z członkiem naszego zespołu aby dowiedzieć się więcej.