W jaki sposób dbać o okna od czasu ich kupna? – Dowiedz się!

Po zakończeniu prac wykończeniowych trzeba sprawdzać czystość okuć, i w przypadku ich zabrudzenia dokonać ich oczyszczenia i nasmarować.

Jeżeli okna montowane były do stanu surowego domu wskazane jest ponowne wyregulowanie okien /usługa płatna –   obiecuje komfort w czasie użytkowania okien/. Budynek z pewnością pracował przez ten okres, a zapylenie może powodować niewłaściwą pracę okuć. W związku z tym, że stare okna tracą energooszczędność mieszkania w rezultacie stają się zimniejsze. W ten sposób są mniej wygodne do {życia|mieszkania|użytkowania. Dlatego też poszukiwanie bardziej energooszczędnych alternatyw jest dla rzeszy właścicieli lokali nie lada wyzwaniem. Ponieważ około dziesięć % średniej temperatury w domu wytrąca się przez okna, modernizacja stolarki okiennej zapewne zmniejszy wydatki na ogrzewanie nieruchomości.

Wszystkie zabrudzenia spowodowane: zaprawą tynkarską, rdzą, środkami impregnacyjnymi, klejem, farbą oraz innymi materiałami budowlanymi i chemicznymi należy natychmiast usuwać.

Uwaga! Do powyższego typu zabrudzeń trzeba stosować wyłącznie odpowiednie dla miękkiego plastiku chemiczne środki czyszczące i polerujące. Podczas naszego w branży kooperowaliśmy z odbiorcami z różnych środowisk. Wyznacznikiem zawsze było zapewnienie energooszczędnych korzyści dla klienta. Dostępne produkty oszklenia okien zmieniały się bardzo szybko w przeciągu ostatnich kilku dekad.  Skontaktuj się z naszym zespołem aby omówić opcje wymiany okien lub odwiedź nasz salon sprzedaży  aby spotkać się z naszymi sprzedawcami i zobaczyć nasze opcje do wybrania.