W jaki sposób dbać o okna od momentu ich zakupu? Dowiedz się!

Informacje te powinny być wprowadzona w karcie gwarancyjnej, w zasadach użytkowania okien. Usunięcie folii ochronnej z okien po okresie maksymalnym może być wyjątkowo pracochłonne, również okna narażone są na przebarwienia w wyniku kontaktu plastiku z folią ochronną.

Na etap prac wykończeniowych okna należy zabezpieczać szczelnie folią. Trzeba je także chronić przed zabrudzeniami pianką montażową, zaprawą murarską, farbami itp., a elementy okucia dodatkowo przed nadmiernym zapyleniem.

Z oknami bardziej oszczędnymi niż kiedykolwiek wyszliśmy na rynek proponując je klientom. Klienci są zadowoleni. Przyjrzymy się bliżej temu, co sprawia, że okna z podwójnymi szybami są wydajne energetycznie. Zastąpienie starych, poręcznych i brzydkich okien nowymi ramkami i szybami może być bardzo korzystne dla Twojej nieruchomości. Nowe okna poprawiają energooszczędność i izolację, a Twój dom będzie elegantszym i stylowym miejscem. Aby ułatwić Ci wybrać idealne okna do Twojego mieszkania, przygotowaliśmy przewodnik o zakupie okien w 2017 roku.

Wydajność energetyczna jest niezwykle ważnym czynnikiem przy zakupie nowych okien. Instalacja energooszczędnych okien jest to fantastycznym sposobem na zmniejszenie wydatków na ocieplenie lokalu i sprawienie, aby dom był nieco bardziej przyjazny dla środowiska.