Kiedy słyszysz o izolacji domowej, co zwykle przychodzi na myśl? Posiadanie różowych pałek w suficie i izolacja strychu to dwie najpopularniejsze odpowiedzi. Jest jedna bardzo cała powierzchnia domu, która potrzebuje również izolacji, o której wie mniej niż 60% Polaków : okien.

Okna markizowe oraz dachowe.

Profile PVC Przechyl oraz przewróci system okienny. Zgadza się, możesz zabezpieczyć okna. Zanim zamówisz do niego instalatora, po prostu zatrzymaj się i pomyśl o tym przez jedną chwilę. Ma to sens, dlaczego tak się dzieje. Kiedy przez dłuższy okres parkujesz pojazd na dworze, a promienie słoneczne przez cały czas rażą na przednią szybę, obstawiasz, że jest ciepło.

Co by było, gdyby można było ocieplić okna, zatrzymując gorąco w domu zimą i utrzymując je latem bez pozbawiania wnętrza światła? Istnieje ta możliwość i nazywa się okna plastikowe.

System PCV  oznacza nieplastykowany polichlorek winylu.  Jest to stosunkowo nowy rozwój w Polsce.  Jego atrakcyjność wynika z faktu, że jest to nie tylko bardzo przyjazny dla otoczenia materiał budowlany niż tradycyjne ramy okienne, jest również dobrze wytrzymały oraz przetrwa próbę czasową w każdych warunkach pogodowych.

Pod względem izolacji, w połączeniu z oknami z potrójnymi szybami, jest to najlepsza kombinacja, która pozwala rodzinom  mieszkać najwygodniej. Zasadniczo okna z podwójnymi szybami są wyposażone w trzy tafle szyb ze specjalnym płynem uwięzionym między nimi w celu ułatwienia osłony, która jest bardzo przydatna, jeśli chodzi o zarządzanie temperaturą.