Możesz nie mieć budżetu ani chęci przeniesienia się do budynku pasywnego. Nie oznacza to, że nie można zastosować u ciebie pasywnych strategii energii. Chcemy zapewnić komfort życia w najzimniejsze miesiące. Korzystając z niektórych z niezwykle skutecznych technik, można przekształcić zwykle przewiewny dom w taki, który utrzymuje się ciepło przez całą zimę. Możesz to zrobić nawet bez podwyższania rachunków za energię. Team naszej firmy zawsze chętnie pomoże ci w znalezieniu energooszczędnych strategii dla waszego domu.

Posiadanie dodatkowych zamków do okien może być idealnym sposobem na poręczenie, że okna są bezpieczne, nawet jeśli wiatr gwiżdże po twoim domu. Możesz również zapewnić dodatkową osłonę dzięki zainstalowaniu zewnętrznych żaluzji, które możesz przeciągnąć nad oknami podczas deszczu.

Regularnie sprawdzaj funkcje okien pod kątem gnijących skrzydeł.

Jednym z najczęstszych problemów bycia w obszarze podatnym na złą pogodę są zepsute ramy okienne. W miejscach, które są bezpośrednio nad morzem lub narażone na wielkie ilości deszczu regularnie, gnijące ramy drewniane mogą powodować problem. Dlatego istotne jest, aby regularnie kontrolować, czy okna gniją, ponieważ nie tylko niszczy estetykę, ale także osłabia strukturalną integralność drewna.